sobota, 23 marca 2024

Ale.....

Chciałoby się życzyć pokoju na świecie, szczęścia i zadowolenia Wszystkim ale...Ale czy to możliwe? Czy stałam się z optymistki pesymistką ?

 Nie!! ------Moja wiara w drugiego człowieka i podziw nad pięknem świat trwa::) Ale...

Ale ....co jest właśnie w tym ale..------realizm?       Że jednak świat nie jest różowy? A może jednak stałam się pesymistką😅😅😅

No dobra

Życzę Wam RÓŻOWYCH ŚWIĄT!!!!  a co?????

Ale , różne ale zawsze będą , niestety ale tym bardziej czerpcie z życie całymi garściami!!!! Róbcie wszystko aby jak najwięcej było tych różowych chwil łapcie jak najwięcej DOBRA aby mieć siły gdy dopadnie  Was jakieś ale:)

Dopatrujcie się piękna w szczegółach, przebywajcie z pięknymi wewnętrznie ludźmi, bądźcie ciekawi świata, poznawajcie go, tyle jest do zobaczenia...nie siedźcie za długo w domu....natura, przyroda wzywa:) Ale i w domu stwórzcie takim klimat, który Was utuli...

Zawsze będzie się czaić jakieś ale, zawsze coś wyskoczy z niespodziewnia ale:):):)

Ale ...Pamiętajmy tylko te dobre chwile ..te złe niech zakryje puch, wiem , wiem, że to niełatwe

ale uwierzcie naprawdę wiem, ze to możliwe:):

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI:):):)
10 komentarzy:

 1. Staram sie pamiętać tylko te dobre chwile i pielęgnować je.
  Wesołych świąt Kochana ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, pielęgnujmy:) Pięknej pogody na święta:):) W tym też ducha:):)

   Usuń
 2. To, o czym napisałaś ... robię. Ale od niedawna, ponieważ wcześniej byłam zalatana. Wiadomo... życie. Pamiętam wszystko, co było i piękne i miłe. Wyrzuciłam z pamięci rzeczy i sprawy niemiłe. Żyję jak najlepiej potrafię, wbrew jakiemuś... ale.
  I odwrotnie z okazji Świąt życzę Ci wszystkiego dobrego i niech świat będzie dla Ciebie różowy jak najdłużej...
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiam także życząc Pięknych Świąt!! I tak jak piszesz, nie warto trzymać w pamięci sprawy niemiłe. Serdeczności ślę:)

   Usuń
 3. Jak te kosmosy pięknie i miarowo oddychają... :)
  WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANA ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Za motyle serdecznie Ci dziękuję, chociaż jam teraz Gołębica z kulawą nóżką.
  Aż się kulę w sobie gdy na świecie, blisko i dalej, tyle zła i nienawiści. Te dzieci z Palestyny i Ukrainy, głodne i nieszczęśliwe. Te męskie wojny i wojenki o władzę. Aż mi czasem wstyd, że żyję szczęśliwie i niewiele mogę pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat odwieczny nierozwiązany przez człowieka ...Nie da się Krysiu uratować wszystkich Niestety Niewielka pomoc te dużo znaczy .Każdy nasz drobny gest w stronę drugiego człowieka Nie trzeba wojen by znaleźć tych co potrzebują pomocy czy gestów naszych właśnie Ciesz się Krysiu obecnością rodziny Dobrych Świąt 💐🐣🐣🐣

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który cieszy. Dziękuję,że spędziłeś tę chwilę ze mną...Dobrego dnia życzę:) Łap każda jego chwilę:)