niedziela, 2 czerwca 2019

Wczoraj podziwiałam rodzinę łąbędzi...śliczne były te małe ..ale przede wszystim przyglądałam sie z jaką troską się nimi zajmowali rodzice..syczały na wszystkich tych co próbowali się zbliżyć:): Piękny widok taka szczęśliwa rodzinka..Bierzmy z nich przykład!!!!!:):)

 Łabędzie łączą sie z sobą na zawsze..A my, ludzie????
 Łabędzie kochają do końca życia..... A my ludzie???

Obserwując tę uroczą rodzinkę tyle refleksji przelatywało mi , tyle pytań..jaką jestem żoną? Jaką matką? Jaką tworzymy rodzinę?
Jaki jest ten świat??? Świat nas, ludzi?
Bo przyroda stworzyła go pięknym a my?? Jaki świat tworzymy my ludzie????

15 komentarzy:

 1. Śliczna ta łabędzia rodzinka, my w parku dziś widzieliśmy kaczą gromadkę, mama kaczka prowadziła aż 12 kaczątek! takiego przychówku to jeszcze nie widziałam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz z tak bliska widizałam rodzine łabędzi..one nie boją się tu ludzi bo to rezerwat, nikt ich tu nie skrzywdzi...ale i tak wychodzą rzadko, gęsi i kaczki chetnie gnają aby im cos dac do zjedzenia...Ale te łabędzie mnie urzekły ..siedziałam na ławce bardzo dlugo i patrzyłam się na t ę rodzinkę....były na wyciągniecie ręki...te małe przesłodkie...No ale Ty tez miałaś nielada spotkanie:):):

   Usuń
 2. My ludzie mamy inne charaktery i za dużo rzeczy nas rozprasza. Popatrz jakie one są skupione , a my ? Jesteśmy wszędzie tylko nie w chwili obecnej . Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a chwila obecna najważniejsza a chwila obecna tworzy przyszłośc...Uściski

   Usuń
 3. Łabędziami rządzi instynkt, a nami rozum. Dobrze jest mieć jednego męża i wiedzieć, że podjęło się mądrą decyzję, ale czasami odejść trzeba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...ale... powinno się raczej naprawiać, niż wymieniać na nowe. Ludzie to nie rękawiczki.
   Niemniej, pomyślałam w poprzednim moim komentarzu o zjawiskach wykluczających naprawę.

   Usuń
  2. No właśnie za malo pewnego jest w życiu człowieka, za często nie wie za bardzo zcego chce....pojawia się przez to słowo -raczej......Tak Aniu ,ja też uważam ,ż e trzeba próbowac naprawiać....ale....
   Byłoby idealnie gdyby człowiek od początku wiedział czego i kogo chce ale...właśnie, człowiek ma ale:):):):):Dojrzewa:):):)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. nie mogę się nimi nazachwycać, tym bardziej,że za każdym arzem natora, ptaki pokazują coś innego:)

   Usuń
 5. Może łabędzie są z sobą do końca życia bo kierują się sercem, a nie jak my ludzie - rozumem? Piękne zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna rodzinka, nic tylko podziwiać:)
  Pozdrawiam z upalnej Małopolski:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne... Piękny obraz rodziny, szkoda że w życiu ludzi nie zawsze my taki obraz...

  OdpowiedzUsuń
 8. O tak zdecydowanie ludzie powinni brać przykład ze zwierząt. One są wzorem do naślodowania. Zawsze uważałam że zwierzęta są mądrzejsze i wierniejsze od ludzi. Ale niesamowite ujęcia. Nie chce się oczu odrywać od tych kadrów.

  Uściski od Smoka Wawelskiego 😃😃😃

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który cieszy. Dziękuję,że spędziłeś tę chwilę ze mną...Dobrego dnia życzę:) Łap każda jego chwilę:)