środa, 27 grudnia 2017

Noworoczne postanowienia...


Z okazji Nowego roku składamy sobie życzenia ale na poczet Nowego Roku składamy często sobie sami obietnice:) A to, że zaczniemy sie odchudzać a to , że przestaniemy palić a to, że zapisze się na jakiś kurs a to, że spłacę w tym roku kredyt a to, że będę więcej mieć czasu dla siebie a może dla męża,  dzieci...itd. itp.  Każdy coś sobie tam znajdzie:)
Z realizowaniem tego wszystkiego jest różnie:)
Życzę Wam , żebyście nic nie postanawiali i popłynęli z nurtem rzeki:) Z nurtem życia...
Tak często płyniemy w życiu pod prąd, tak często walczymy. Czy umiemu płynąć z falą?? Jak często płyniemy wpław??? Czy ufamy temu co do nas przychodzi?? Czy przyglądamy się podejrzliwie??? Każdy z nas inaczej reaguje , każdy z nas inaczej płynie:) KAŻDY MA SWÓJ NURT . ODNAJDŹ GO DZISIAJ:) A przynajmniej w tym Nowym roku:):) Tego Ci  życzę i płyń na fali, zgodnie ze swoim rytmem:) Płyń!!!!!
PŁYŃ Z PRĄDEM RZEKI ALE KORZYSTAJ Z TYCH PRĄDÓW :)!!!
Bo przecież nie wszystko co w życiu spotkasz będzie sielskie i anielskie, przyjdą , przypłyną , będą też lekcje trudne i ciężkie i choćby nie wiem jak byś dryfował ,to one Cię nie ominą...złap je więc i z nimi się rozpraw:) A potem bogatsza w doświadczenie, popłyń dalej z nurtem swej rzeki, zwanej życiem:)
Ale nie płyń pod  pod prąd, życie jest zbyt piękne , zbyt kruche , zbyt krótkie by tracić chwile na szarpanie się i walkę.  OTWÓRZ SIĘ NA OTRZYMYWANIE ODPOWIEDZI a przyjdą:)!!!! Nie zawsze będą takie jabyś Ty sobie tego życzył ale będą i to najważniejsze,  jak poprosisz to odpowiedzi do Ciebie przypłyną , skorzystaj z tego .NIE BĄDŹ BIERNY!!!
Jeśli popłyniesz z nurtem swej rzeki , jeśli będziesz żył zgodnie ze swą naturą uzyskasz dostęp do wielu możliwości. To daje wolność, w tym wolnośc wyboru, bo nawet jeśli na swej drodze potkniesz się o przeszkodę to będzie to z Twojej woli, z Twego wyboru....I pamiętaj, że jak nawet trafisz na swej drodze na kamień , uderzysz się o niego i to zaboli to pamiętaj, że  jest to  chwilowe, To Ty  zawsze decydujesz co z tym bólem zrobić, czy utknąć w nim , czy podnieść się i iść dalej...
W jakim stanie ruszysz w dalszą drogę zależy od Ciebie, tylko od Ciebie.
WYBIERZ POPŁYNIĘCIE ZGODNIE ZE SWYM NURTEM
Pamiętając, że Twój nurt jest tylko jeden, unikatowy, inny od innych , oryginalny i TYLKO TWÓJ!!!!!
BĄDŹ ŚWIADOMY TEGO CZEGO PRAGNIESZ, CZEGO CHCESZ, BĄDŹ ŚWIADOMY SIEBIE I POPŁYŃ!!!!
Tego Ci życzę w tym Nowym Nowym Roku!!!

48 komentarzy:

 1. Jak ważne jest to ,co napisałaś...Nie miotać sie, nie narzekać, nie walczyc z wiatrakami, nie okłamywać siebie samych - płynąc z nurtem i robić to świadomie, odpowiedzialnie i wytrwale. I cieszyc sie tym płynięciem, bo to jedyne co mamy...Dziękuję za mądre i piękne zyczenia i pozdrawiam Cie serdecznie z mojego nurtu w Twoim nurcie!:-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu i Tobie za mądre słowa....Płynąć z nurtem człowiekowi wcale nie jest tak łatwo ale ważne jest też już samo dążenie do równowagii...Fantastycznego Nowego Roku!!!!
   Ściskam:)

   Usuń
 2. Piękne życzenia i postanowienia - dać się porwać... nie kombinować. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale fajnie napisałaś...dać się porwać i nie kombinować!!!Tojest to!!!!!
   Udanego Nowego Roku!!!
   Pozdrawiam cieplutko:)

   Usuń
 3. Wzruszyłam się. Piękne życzenia. Wiesz, ostatnio ktoś niespodziewanie mnie 'wrzucił do błota i tak zostawił'. Nie jest to mój najlepszy czas, ale tak, jak piszesz, mam wybór, co zrobić z tym bólem. Przez chyba dwa tygodnie tylko płakałam, ale teraz mimo bólu staram się powoli wracać do siebie. Nic nie dzieje się bez powodu. Nawet Twój tekst, okazał się mi tak pomocny. Czy umiem płynąc z nurtem...postaram się. Ten rok nie jest łatwy dla mnie, ale za to, wiele mnie nauczył i jestem wdzięczna za tą naukę. Kochana i ja Ci życzę tego, czego Ty życzysz nam. Jesteś daleko, a czuje się< jakbym miała taką przyjaciółkę od serca. Jestem bardzo za Ciebie wdzięczna. Całym sercem życzę Ci, co tylko najlepsze i wiem, że zawsze sobie poradzisz, do tego dajesz wiarę i ciepło innym. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga dzięki za takie słowa..jesteś bardzo wrażliwą Osobą,przez topewnie odbierasz świat bardziej niż inni.Przykro mi, że Ktoś Cię skrzywdził. Wybacz i idź dalej, ze swoim pięknym uśmiechem
   Życzę Ci w tym Nowym Roku prawdziwych przyjaciół,prawdziwej przyjaźniiptawdziwego odnalezienia siebie:)

   Usuń
 4. Nie składam sobie obietnic, żadnych........bo znam siebie i wiem, że nic z tego nie wyjdzie. Coś planuję i to często, ale podchodzę do tego z dystansem, uda się, fajnie, nie uda się.........trudno, spróbuję później. Fajnie to ujęłaś, płynąć z prądem, a przeszkody, zawirowania......no cóż, zawsze będą, ważne tylko jak je będziemy "omijać". Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w sumie też tak robię:):):)Nie składam raczej żadnych deklaracji tym bardziej ,że życie nauczyło mnie ,że czasami wszystko może się zmienić w jednej chwili
   Serdeczności ślę i Wszelkiego DOBRA na ten Nowy Rok:):)!!!!

   Usuń
 5. Nie robię żadnych postanowień, a z życzeń mam tylko lub aż zdrowie!
  W Nowym roku życzę Ci wszystkiego tego, czego i sama sobie życzysz, a zdrowia i dobrego humoru nade wszystko:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zdrowie najważniejsze a więc Tobie ,sobie życzę ZDRÓWKA!!!!!

   Usuń
 6. Być świadomym, chcieć - to zdecydowanie nie wszystko. To wciąż bardzo malutko.
  Całe dzieciństwo mi powtarzano, że chcieć to móc, albo że wystarczy chcieć itd... bla bla bla. Ale wtedy nikt mnie nie uczył jak to zrobić, aby osiągnąć cel.

  Chcieć, to bardzo mało. Trzeba być ambitnym człowiekiem czynu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chcieć oznacza, że nabraliśmy na coś ochotę...a co dalej za tym chceniem pójdzie czy czyn właśnie np., to zależy tylko od nas....Ambitnej kobiecie czynu:):) łatwego, bezproblemowego realizowania planów w tym Nowym Roku życzę:):!!!!Niech wszystko płynnie i sprawnie płynie:):)

   Usuń
 7. Ja od kilku lat płynę swoim nurtem i nie składam żadnych obietnic. Wspaniałego Nowego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i nawzajem:)
   Niech Twój nurt będzie dalej nie zaburzony...

   Usuń
 8. Piękne życzenia.Ostatnio nie robię postanowień noworocznch,ponieważ nigdy ich nie realizowałam. Z okazji Nowego Roku życzę Ci abyś płynęła swoim,dobrym nurtem.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tak właśnie tego mi trzeba..płynąć swoim nurtem .I tobie tego życzę...ku dobru:)
   Sciskam:)

   Usuń
 9. Racja, bo czasem im więcej usiłujemy iść pod prąd, tym mniej nam wychodzi. Czasem warto odpuścić.
  Też nie robię postanowień, może jedno zrobiłam, od wczoraj.Więcej ruchu. Obojętnie kijki, bieganie, wyjście z domu. Wiem, że jest to możliwe do zrobienia.
  Wszystkiego najlepszego w ten nadchodzący rok :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj takja też obiecałam sobie więcej ruchu:)
   Szczęśliwego Nowego Roku!!!

   Usuń
 10. Dziękuję za miłe odwiedziny na moim blogu oraz za ciekawy post, mój sposób na życie to znaleźć wewnętrzny spokój oraz harmonię, cieszyć się każdą chwilą, dziękować ,przebaczać, iść drogą i pokonywać wszelkie przeszkody, zaufać swojej sile, napotykać ludzi którzy podnoszą w razie upadku a nie przejmować się opiniami negatywnymi,dobrze mieć postanowienia na każdy dzień, niezależnie od daty, ja nie czekam na nowy rok, postawienia wdrażam codziennie, wtedy robię krok do przodu, czy to się udaje ? W moim przypadku wiele moich marzeń się spełniło, Więc otwieram się na Nowy Rok z Wielką wdzięcznością, nową Siłą i Tobie życzę Samych Pomyślności w Nowym roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy więc bardzo podobnie..dążę do harmoni starając się z każdym krokiem być coraz bliżej.Pod wszystkim co napisałaś podpiuję się!!!
   Udanego Nowego Roku!!!!
   Pięknie napisałaś to o tym otwieraniu się....pięknie:):)

   Usuń
 11. Piękny post! Wszystkiego co najlepsze w Nowym 2018 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i nawzajem!!!Niech nam się darzy!!! I samo dobro przydarzy:):)
   Szczęśliwego Nowego Roku!!!

   Usuń
 12. Nareszcie trafiłam na Twój blog. :)
  Tęskniłam za naszymi rozmowami.
  Wszystkiego co najlepsze kochana.
  Moc pozdrowień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu mój mail tamten co pisałyśmy nie aktualny a nie zapisałam Twojego,jestem w Anglii od jakiegoś czasu ,jak będę w Polsce to zadzwonię,jeszcze nie znam dokładnie daty pobytu...wiem co Cię spotkało. Nie będę tu o tym pisać.
   Ściskam Cię bardzo


   Usuń
 13. Piękne, mądre i prawdziwe słowa. Swoje postanowienia od razu wprowadzam w życie, nie czekam na nowy rok. Staram się być z każdym dniem lepsza, chociaż nie zawsze to wychodzi ;) Życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i w tym jeszcze ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nieraz nam coś jeszcze wyjdzie ale ważne ,ze się staramy i coś robimy z tym swoim życiem:) Niech każdy krok w tym Nowym Roku będzie w dobrym kierunku!!!:)

   Usuń
 14. Nigdy niczego nie postanawiałam z okazji Nowego Roku i jest mi z tym dobrze :)
  Dzięki za życzenia. Dobrego 2018 i dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję..ja podobnie postanowieniamami realizujęna bieżąco więc nie muszę już specjalnie wyznaczać zcegoś na Nowy Rok
   Niech wszystko w 2018 płynie płynnie:)

   Usuń
 15. Żadnych obietnic. Za to pragnienia owszem.
  Serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 16. Trudne dajesz zadania Patko, ja mimo wieku i doświadczeń często wadzę się z losem bo mam oczekiwania, zwłaszcza gdy dotyczy to Dzieci i Wnuków. Bo chcę żeby były zdrowe, szczęśliwe i zadowolone i nie mam zgody, gdy przydarzają się im rozczarowania i odrzucenia. Ale próbuje, ciągle i bezustannie i kiedyś przyjmę z pokorą to co daje nam Los.
  Dobrej Drogi Patko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DZiekuję Krysiu kochana , Dobrego Czasu dla Ciebie:):
   Sciskam:)

   Usuń
 17. zawsze staram się planować mając cel , łatwiej mi żyć gdy mam uporządkowane życie . Generalnie prawie zawsze cel osiągam , ale bywa różnie .
  życzę spełnienia w 2018 roku i moc radości - Dośka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak z tymi celami ,z dotarciem do nich bywa różnie:):)
   Ale co tam z Nadzieją na NOWE wkraczamy właśnie w 2018!!!!!!
   Pozdrawiam już w 2108 roku:):):

   Usuń
 18. Kochana!
  Wszelkiej pomyślności na cały Nowy 2018 Rok, a nade wszystko zdrówka:)
  Serdecznosci ślę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.Niech ten Rok co właśnie już trwa będzie po prostu DOBRY:):)>):):):):

   Usuń
 19. Pięknie napisane, oczywiście gorzej bywa z praktyką, bo jak to wypośrodkować... Przypuśćmy: chcę uczyć się rosyjskiego i ćwiczyć jogę, to jest oczywiście bardzo "moje", czuję to, a tu dzień zapchany, że szpilki już nie wcisnąć i nie ma wyjścia, z czegoś należałoby zrezygnować, żeby wprowadzić nowe, inaczej nici z postanowień i chciejstw. Ale znowu - z czego??? Takie to dylematy, bardzo życiowe, przychodzą mi do głowy ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dylematy będą namtowarzyszyćpewnie całe życie boi takie to nasze życie :) ale imy przede wszystkich wciąż na kolejnych etapach rozwoju...Ja zawsze w takich sytuacjach jaknie wiem co wybrać, zadajęsobiepytanie co na TERAZ jest dlamnie ważniejsze bardziej potrzebne, bardziej przydatniejsze i czekam spokojnie na dpowiedź..przychodzi...Odpowiedzi przychodzą tylko my czasami zbyt niecierpliwi chcemy już albo wszystko naraz a tak się nie da:):
   Najlepszych wyborów dla Ciebie w tym już obecnym Roku życzę Ci:):serdecznie pozdrawiając

   Usuń
 20. Jak już u mnie przeczytałaś, mam jedno postanowienie - cieszyć się życiem, co zresztą robię od paru lat. Tobie życzę Pięknego Nurtu w tym roku, bez zakłóceń:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ,to piękne postanowienie...Radość niech zagarnie nas:)

   Usuń
 21. Tekst owszem budujący, ale co z tymi, którzy nie umieją pływać? Wszak tylko jeden umiał chodzić po wodzie. :-)))). Nie robię postanowień, bo wtedy mam gwarancję, że nie przeżyję rozczarowania, gdybym z jakiegoś powodu nie mogła ich zrealizować. Udanego nowego roku, serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli odpowiedno poddamy się nurtowi to połpyniemy bez umiejętności pływania:):): Dziękuję za zyczenia a ja życzę POMYŚLNYCH WIATRÓW!!!!!!

   Usuń
 22. Odkąd znalazłam ten "swój nurt", to odnalazłam spokójducha i równowagę.
  Wszystkiegp dobrego w Nowym RoKu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnależć spokój ducha i równowagę to super sprawa ....Swiat byłby inny gdyby każdy to w sobie miał:)
   Pozdrawiam styczniowo:):)
   Dziękuję i nawzajem!!!!

   Usuń
 23. Dawno już postanowiłam, że nie będę robić postanowień noworocznych. Tak jest zdecydowanie lepiej
  Pozdrawiam zimową szarugą za oknem

  OdpowiedzUsuń
 24. Piękne życzenie i postanowienia jak również piękny post :) życzę również wsztkiuego dobrego a nawet więcej :) spełnienia marzeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nawet więcej podoba mi się szczególnie:):) Dziękuję i nawzajem...Wszystkiego dobregoooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny, za każdy komentarz, który cieszy. Dziękuję,że spędziłeś tę chwilę ze mną...Dobrego dnia życzę:) Łap każda jego chwilę:)